Kategorijos

Manuka medus UMF+16 250g Visas vaizdas

Manuka medus UMF+16 250g

Manuka, dar vadinamas arbatmedžių medumi, yra unikalus gamtos sukurtas produktas, pasižymintis išskirtinėmis sąvybėmis.
Golden Hills Manuka medus yra natūralus, gamtos sukurtas produktas, jo gamyboje nenaudojamos jokios papildomos medžiagos.

Manuka medus Golden Hills UMF +16 250 g
Manuka (Leptospermum scoparium) medus

Golden Hills - tai grynas manuka medus surenkamas Naujojoje Zelandijoje, atokiose nuo civilizacijos teritorijose, itin švarioje aplinkoje, kur nėra pramonės ir užterštumo. Golden Hills tai šeimyninis bičių ūkis, kuriame medus surenkamas ir apdorojamas laikantis Geros gamybos praktikos reikalavimų. Golden Hills manuka medus yra patikimas produktas - nepriklausomose atestuotose laboratorijose tikrinamas kiekvienos medaus partijos antibakterinis aktyvumas ir nustatomas tos partijos UMF. UMF ir greta esantis skaičius apibūdina antibakterinį manuka medaus stiprumą. Kuo didesnis greta UMF esantis skaičius, tuo stipresnėmis antibakterinėmis sąvybėmis pasižymi medus.

UMF Manuka medus daug sveikatai naudingų savybių – jame yra ypač daug vitaminų, mineralų, amino rūgščių ir antioksidantų.
Vartojamas peršalus, skaudant gerklei, esant virškinimo sutrikimams.

Daugiau apie manuka medų galima sužinoti http://www.waikato.ac.nz/research.

VARTOJIMAS. Manuka medų galima dėti į gėrimus, tiek į šaltus tiek į karštus, galima suvalgyti su maistu (skrebučiu, varške ar kt.) arba tiesiog suvalgyti šaukštelį gryno medaus. Vidutiniškai per parą rekomenduojami 2-3 šaukšteliai manuka medaus.

DĖMESIO. Produkto nerekomenduojama duoti vaikams iki 12 mėnesių.

Lifeplan Products Limited, Jungtinė Karalystė.
www.nakvisa.lt; info@nakvisa.lt