Kategorijos

Fost Print Junior 15ml geriamos ampulės N20 Visas vaizdas

Fost Print Junior 15ml geriamos ampulės N20

Papildas Fost Print Junior 15ml geriamos ampulės N20

Su natūraliu bičių pieneliu, bičių pikiu, medumi, vitaminais, mineralais bei argininu. Aprūpina būtina papildoma energija mokymuisi ir sportui mokyklinio amžiaus vaikus ir paauglius. ATFpirmtakas.

Tai specialios paskirties maisto produktas, praturtintas kalciu ir vitaminu D3, kuriame dera ypatingos dviejų produktų – FOST PRINT ir BIČIŲ PIENELIO – savybės. Kadangi FOST PRINT sudėtyje yra fosforo, gliukozės ir mineralų, jis yra svarbus ATF pirmtakas, kurio molekulės naudojamos kaip energijos šaltinis.

FOST PRINTJUNIOR rekomenduojamas kaip būtinos papildomos energijos šaltinis mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams sportuojant ir mokantis.

SUDĖTIS: kamštelyje – kalcis, fosforas, fluoras, selenas, cinkas, jodas, kalis, argininas; buteliuke – gliukozė, fruktozė, natūralus bičių pienelis (500 mg/buteliuke), bičių pikis (1000 mg/buteliuke), medus; alaus mielės, kultivuotos terpėje su: magniu, kaliu, fosforu, kalciu,vitaminu C, vitaminu D3, chromu; vitaminai A, C, E ir B kompleksas (iš bičių pienelio); magnio karbonatas, natūralios citrinų ir braškių kvapiosios medžiagos, glicerinas, vanduo.

Pagrindiniai šio preparato komponentai:

Bičių pienelis

Tai visiškai natūrali medžiaga, gerai toleruojama ir neturinti kontraindikacijų.

Bičių pienelio pačios veikliausios medžiagos yra riebalinės kilmės deceninės rūgšties dariniai: hidroksitransdeceninė r., ketotransdeceninė r. ir pan. Bičių pienelio poveikis į širdies – kraujagyslių sistemą nė kiek nenusileidžia koenzimo Q10 poveikiui.

Teigiama, kad bičių pienelis, ypač su vitaminu C, stimuliuoja priešvėžinį imunitetą.

Bičių pienelis:

* stimuliuoja, suteikia energijos, gerina mokymosi procesą, gerina atmintį ir dėmesio koncentraciją;

* gerina bendrą organizmo būklę, skatina medžiagų ir reguliuoja riebalų apykaitą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje;

* gerina širdies darbą, reguliuoja kraujo spaudimą;

* lengvina ir naikina streso padarinius, depresiją, kitus nervų sistemos sutrikimus (neurasteniją, baimę ir pan.);

* stiprina imuninę sistemą, efektyviai apsaugo nuo peršalimo ligų (gripo, katarų ar pan.).

Bičių pikis (propolis)

Šis natūralus produktas pasižymi priešuždegiminėmis, antibakterinėmis, priešvėžinėmis, antidepresinėmis, stipriomis antioksidantinėmis savybėmis, stimuliuoja imunitetą, mažina kapiliarų pralaidumą, reguliuoja skydliaukės veiklą, gerina kepenų veiklą, didina hemoglobino kiekį kraujyje.

Dėl šių savybių bičių pikis yra naudojamas ir sporte – vien su juo gerus rezultatus pasiekė daug sporto komandų ar pavienių sportininkų. Kadangi bičių pikis dar ir stiprina organizmo imuninę sistemą, reikia paminėti, kad imuninės sistemos stiprumas yra ir geresnės savijautos, ir geresnių sportinių rezultatų garantas.

Bičių pikis naudojamas gydant aterosklerozę, hipertoninę ligą, anemiją, chroninę ir alerginę slogą, pneumoniją, chroninį kolitą, nutukimą, susijusį su skydliaukės nepakankamumu. Dėl imuninės sistemos stimuliuojančio poveikio rekomenduojamas gripo ir kitų infekcinių susirgimų profilaktikai ir gydymui.

Taip pat rekomenduojamas esant smegenų kraujotakos nepakankamumui, depresinei būsenai, nerviškumui, sergant Parkinsono liga, išsėtine skleroze, progresuojančia raumenų distrofija, esant antioksidantų poreikiui.

VARTOJIMO BŪDAS:Gerti vieną buteliuką per dieną, vieną ar praskiestą stikline vandens ar vaisių sulčių. Gerti iš karto po buteliuko atkimšimo, kuo ilgiau palaikant preparatą burnoje. Sportuojantiems vaikams rekomenduojamas 1 buteliukas 20-30 min. prieš varžybas, jei kitaip nenurodė sporto gydytojas ar treneris.

PASTABA. Nevartoti asmenims, alergiškiems bičių produktams. Prieš vartojimą rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju.

KIEKIS: 20 buteliukų po 15 ml. NETO TŪRIS: 300 ml.

GAMINTOJAS: SORIA NATURAL, Garray, Soria, Ispanija.

PRIEŠ VARTOJIMĄ SUPLAKTI. Nuosėdos ir buteliuko turinio drumstumas preparato veiksmingumui įtakos neturi.

ATKIMŠIMO INSTRUKCIJA (Žr. piešinius ant pakuotės):

1. Sukti kamštelį rodyklėmis nurodyta kryptimi iki galo. Kamštelyje esančios medžiagos subyrės į buteliuko vidų.

2. Stipriai suplakti, kad gerai ištirptų milteliai. Atsukti kamštelį ir gerti vieną ar praskiestą vandeniu ar vaisių sultimis.