Kategorijos

Šveicariškas Arklių balzamas (šaldantis) 250ml Visas vaizdas

Šveicariškas Arklių balzamas (šaldantis) 250ml

ŠALDANTIS balzamas pasižymi stipriu vėsinamu poveikiu ir ypač tinka „sunkioms kojoms“ atgaivinti. Jis naudojamas dieną, ypač tinka po sunkaus fizinio darbo ar pasportavus. Atgaivina ir nuima „sunkumą“.

Naudojimas: švelniai masažuodami švarią odą skaudamoje vietoje, įtrinkite nedidelį kiekį balzamo, kad susigertų. Norėdami pasiekti geriausią efektą naudokite reguliariai. Gerai įsigeria į odą, netepa drabužių

100% natūrali sudėtis:

Vaistinė taukė
Paprastasis kadagys
Paprastasis kaštonas
Kalvinė arnika
Paprastoji pušis
Paprastoji eglė
Mėlynė
Virgininė pušis
Šilinis viržis

Eukaliptas
Kamparas
Vaistinė medetka
Ramunėlė
Baikalinė kalpokė
Vaistinis čiobrelis
Pipirmėtė
Levanda

Purpurinė ežiuolė
Citrinų ekstraktas
Vaistinė dirvuolė
Rozmarinas
Ageratina
Dviskiautis ginkmedis
Juodasis serbentas
Greipfrutų ekstraktas


Šveicariškas Herbamedicus Arklių balzamas buvo sukurtas, remiantis tradicine Pferdebalsam sudėtimi. Pavadinimas „Arklių balzamas“ nereiškia, kad jis skirtas arkliams. Jį tradiciškai naudojo žmonės, kai arklys buvo vienintelė transporto priemonė, o keliaujant didesnius atstumus paskausdavo raumenys, būdavo dažni peršalimai, raiščių patempimai, tad šis balzamas buvo savotiška pirmosios pagalbos bei profilaktinė priemonė tiek jojikams, tiek važnyčiotojams. Šiandien - tai puikus pasirinkimas ir mėgstančiam aktyvią fizinę veiklą, ir aktyviai sportuojančiam profesionalui, ir daržininkyste užsiimančiam senjorui.

Gamintojas:Herbamedicus GmbH,8027 Zurich, Šveicarija

Platintojas: Interlux UAB, Aviečių g.16,Vilnius