Kategorijos

Šveicariškas Arklių balzamas FORTE (šaldantis) 250ml Visas vaizdas

Šveicariškas Arklių balzamas FORTE (šaldantis) 250ml

ŠALDANTIS balzamas pasižymi itin stirpiu vėsinamu poveikiu ir ypač tinka „sunkumui“ kojose pašalinti. Jis naudojamas dieną, ypač tinka po sunkaus fizinio darbo ar treniruotės. Tinka ir sergant venų varikoze.

Naudojimas: reikiamoje vietoje, ant švarios odos, įtrinkite nedidelį kiekį balzamo, kad susigertų. Norėdami pasiekti geriausią efektą naudokite reguliariai. Gerai įsigeria į odą, netepa drabužių. Kad pasiektumėte šaldantį poveikį, užtepkite paplidomą balzamo sluoksnį ir palikite neįtrynę. Atsargiai naudoti ant varikozės pažeistų venų – stipriai netrinti, tik švelniai užtepti!

ŠALDANTIS FORTE balzamas yra sustiprinta balzamo versija. Ypatingą svarbą jame turi šie komponentai, kurie panaudojami aukštesnėmis koncentracijomis:
Paprastasis kaštonas: jame yra tokių medžiagų, kaip: escino, taninų, flavonoidų glikozidų. Šie komponentai gerina kraujagyslių sienelių elastingumą, skatina kraujotaką, mažina edemų susidarymo tikimybę. Pažymėtinas jų priešuždegiminis ir gijimą skatinantis poveikis ir tinkamumas venų varikozės atveju.
Vaistinė taukė: joje yra alantoino – medžiagos, skatinančios regeneraciją. Jo dėka greičiau praeina nuovargis ir traumų pasekmės.
Paprastasis kadagys: veikliosios medžiagos, esančios jame, aktyvuoja limfos apykaitą, to dėka iš kūno greičiau pašalinamos toksinės medžiagos. Tai savo ruožtu skatina gijimą.

100% natūrali sudėtis:

Vaistinė taukė
Paprastasis kadagys
Paprastasis kaštonas
Kalvinė arnika
Paprastoji pušis
Paprastoji eglė
Mėlynė
Virgininė pušis
Šilinis viržis

Eukaliptas
Kamparas
Vaistinė medetka
Ramunėlė
Baikalinė kalpokė
Vaistinis čiobrelis
Pipirmėtė
Levanda

Purpurinė ežiuolė
Citrinų ekstraktas
Vaistinė dirvuolė
Rozmarinas
Ageratina
Dviskiautis ginkmedis
Juodasis serbentas
Greipfrutų ekstraktas


Šveicariškas Herbamedicus Arklių balzamas FORTE buvo sukurtas, remiantis tradicine Pferdebalsam sudėtimi. Pavadinimas „Arklių balzamas“ nereiškia, kad jis skirtas arkliams. Jį tradiciškai naudojo žmonės, kai arklys buvo vienintelė transporto priemonė, o keliaujant didesnius atstumus paskausdavo raumenys, būdavo dažni peršalimai, raiščių patempimai, tad šis balzamas buvo savotiška pirmosios pagalbos bei profilaktinė priemonė tiek jojikams, tiek važnyčiotojams. Šiandien - tai puikus pasirinkimas mėgstantiems aktyvią fizinę veiklą, dirbantiems sunkų fizinį darbą ir aktyviai sportuojantiems.

Gamintojas:Herbamedicus GmbH,8027 Zurich, Šveicarija

Platintojas: Interlux UAB, Aviečių g.16,Vilnius