Kategorijos

Mumomega kapsulės N30 EQUAZEN Visas vaizdas

Mumomega kapsulės N30 EQUAZEN

EQUAZEN mumomegaTM

Maisto papildas

Aukščiausios kokybės omega - 3 ir omega - 6 riebiosios rūgštys, reikalingos mamai ir jos kūdikiui.

Vartojamos prieš nėštumą, nėštumo metu bei maitinant krūtimi.

Vienoje kapsulėje yra:                                        Kiekis                                            

Žuvų taukai (omega-3),                                      600 mg             

dokozaheksaeno rūgšties (DHR)                           300 mg                                          

eikozapentaeno rūgšties (EPR)                              42 mg                                           

Nakvišų aliejus (omega-6),                                  150 mg             

gama-linoleno rūgšties (GLR)                                    15 mg

arachidono rūgštis (AR)                                           8,4 mg

Riebalų rūgštys mamai ir vaikui

Su Equazen sukurta mumomegaTM į organizmą patenka tikslus struktūrinių riebalų rūgščių kiekis, būtinas svarbiausiais gyvenimo laikotarpiais: prieš nėštumą, nėštumo metu bei po jo. Ilgos grandinės omega riebalų rūgštys būtinos visiems žmonėms, tačiau daugelis tyrimų14 rodo, kad omega riebalų rūgščių dokosaheksaenoinės rūgšties (DHR) ir arachidono rūgšties (AR) ypač reikia nėštumo laikotarpiu. Todėl gyvybiškai svarbu, kad į nėščių moterų organizmą patektų reikiamas minėtų medžiagų kiekis.

mumomegaTM sudėtyje esantys riebalai

Equazen mumomegaTM sudėtyje yra labai kokybiškos omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštys, nes kompanija naudoja tik kokybiškiausius natūralios formos riebalus. Su mumomegaTM į organizmą patenka tik ilgos grandinės riebalų rūgštys ir natūralūs antioksidantai, produkte nėra priemaišų, kvapiklių ar sintetinių medžiagų. Kompanija naudoja tik natūralius riebalus: sintetinių koncentratų nenaudojama, kadangi juos organizmui sunku absorbuoti.

Farmacinius reikalavimus atitinkantys omega -3 žuvų taukai

  • Produkte esantys omega-3 žuvų taukai, kuriuose yra ypač daug DHR, gauti iš tunų, pagautų neužterštuose pietų vandenynuose, yra ypač kokybiška.

-   Tačiau, priešingai nei šviežias ar konservuotas tunas, kuriame gali būti nepriimtini aplinkos teršalų ir metilo gyvsidabrio kiekiai, žuvų taukai, esantys mumomegaTM, yra skrupulingai apdoroti atsižvelgiant į farmacinius reikalavimus - riebalai koncentruoti naudojant molekulinę distiliaciją, paliekant juos laisva riebalų rūgščių forma;

-  šio proceso metu pašalinti teršalai, priemaišos ir lakiosios medžiagos;

-  riebalai atšaldyti ir filtruoti, pašalinant sočiųjų riebalų perteklių ir išgaunant švarius grynus riebalus;

-  laisvosios riebalų rūgštys verčiamos į trigliceridus (formą, kurios biologiškai prieinamumas didžiausias), kad veiksmingumas ir absorbcija būtų maksimalūs.

  • Nepriklausomoje laboratorijoje atliekama analizė įrodo, jog kiekviena mumomegaTMserija visiškai atitinka griežčiausius Europos Sąjungos bei Pasaulio sveikatos organizacijos reikalavimus dėl aplinkos toksinų, tokių kaip dioksinai, PCB ir gyvsidabris - apdirbimas pašalinant bet kokį galimą toksiškumą užtikrina, kad žuvų taukai nekelia jokios rizikos motinai ir kūdikiui.
  • Riebaluose yra 70% omega-3 riebalų rūgščių, daugiausia DHR.

 

     Natūralus nakvišų omega-6 aliejus

  • Equazen išgautas iš sėklų, visiškai laikantis ES ir PSO reikalavimų dėl chemikalų, pesticidų ar kitokių žalingų liekanų.
  • EPR ekstrahuojama naudojant specialų mechaninį presą, taip aliejų apsaugant nuo karščio, šviesos ar deguonies. Ekstrakcijos metu tirpiklių nenaudojama.
  • Gautas aliejus filtruojamas, kad neliktų sėklų likučių ir kad išliktų švariausia natūrali forma, išlaikant naudingas medžiagas, pvz., antioksidantus
  • Gautas aliejus yra ypač švarus gama linoleno rūgšties (GLR), kuri padeda palaikyti hormonų pusiausvyrą, šaltinis. Be to, GLR gali būti metabolizuojama į struktūrinę AR.

 

 Pakuotė. 30 kapsulių

Vartojama 1 kapsulė per dieną

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

 Vifor SA, Šveicarija