Kategorijos

Fost Print Plus 15ml geriamos ampulės N20 Visas vaizdas

Fost Print Plus 15ml geriamos ampulės N20

Papildas Fost Print Plus 15ml geriamos ampulės N20

FOST PRINT PLUS SU KININIU ŽENŠENIU, NATŪRALIU BIČIŲ PIENELIU, BIČIŲ PIKIU, VITAMINAIS, MINERALAIS BEI ARGININU.

APRŪPINA BŪTINA PAPILDOMA ENERGIJA, REIKALINGA VERSLININKAMS, DARBININKAMS, NAMŲ ŠEIMININKĖMS, STUDENTAMS IR PAGYVENUSIEMS ŽMONĖMS.

ATF PIRMTAKAS

Šis specialios paskirties maisto produktas rekomenduojamas kaip būtinos papildomos energijos šaltinis tiems asmenims, kuriems būtina išlaikyti aukštą našumą kasdienėje veikloje: verslininkams, darbininkams, namų šeimininkėms, studentams ir pagyvenusiems žmonėms.

FOST PRINT PLUS - stiprus neanabolinis stimuliatorius, visiškai neturintis dopingui būdingų savybių.
FOST PRINT PLUS:
* vartojamas kaip stiprus stimuliatorius, kurio komponentai pastebimai didina fizinę ir psichinę energiją;
* ypač vartotinas sporto varžybose;
* rekomenduojamas sveikiems asmenims nuovargiui pašalinti;
* sukelia seksualinį sužadinimą (dėl bičių pienelio, ženšenio, vitaminų, arginino, kuris stiprina erekciją, poveikio); gali būti vartojamas ir tik šiam minėtam tikslui;
* labai naudingas fizinį ir protinį darbą dirbantiems žmonėms, ypač verslininkams, studentams, namų šeimininkėms, vairuotojams, vyresnio amžiaus žmonėms, suaugusiems, linkusiems į depresiją, sveikstant po ligų.

SUDĖTIS: kamštelyje - vitaminas E, vitaminas B12, pantoteno rūgštis, kalcis, fosforas ir argininas; buteliuke - gliukozė, fruktozė, natūralus bičių pienelis (1000 mg/buteliuke), sausasis kininio ženšenio ekstraktas (750 mg/buteliuke), bičių pikis (1000 mg/buteliuke); alaus mielės, kultivuotos terpėje su: magniu, kaliu, fosforu, kalciu, vitaminu, C vitaminu D3, chromu; vitaminai A, C, E ir B kompleksas (iš bičių pienelio); natūralios citrinų kvapiosios medžiagos, kalio sorbatas, glicerinas ir vanduo.

Pagrindinės šio preparato medžiagos: Kininis ženšenis (Panax ginseng C. A. Mey.) Šis legendinis augalas yra adaptogenas. Ženšenis pasižymi stipriu stimuliuojančiu ir tonizuojančiu poveikiu, didina psichinę ir fizinę ištvermę, padeda susikaupti, stiprina organizmo imuninę sistemą, apsaugo nuo įvairių infekcinių ligų, atstato natūralų organizmo ritmą, šalina nuovargį, stabdo priešlaikinį senėjimą. Ženšenis stimuliuoja spermatogenezę ir pasaulio mastu yra pripažintas kaip geras lytinės veiklos stimuliatorius.

Ženšenis vartojamas infekcinių ligų profilaktikai, pervargus, norint pašalinti klimakterinius negalavimus (tiek menopauzę moterims, tiek andropauzę vyrams), įveikti impotenciją. Ypač rekomenduotinas sportuojantiems. Bičių pienelis Tai visiškai natūralus produktas, gerai toleruojamas organizmo ir neturintis kontraindikacijų. Bičių pienelyje gausu vitaminų, mikrooelementų, baltymų, kitų biologiškai aktyvių medžiagų. Pačios veikliausios yra riebalinės kilmės deceninės rūgšties dariniai: hidroksitransdeceninė r., ketotransdeceninė r. ir pan. bičių pienelio poveikis į širdies - kraujagyslių sistemą nė kiek nenusileidžia koenzimo Q10 poveikiui. Teigiama, kad bičių pienelis, ypač su vitaminu C, stimuliuoja priešvėžinį imunitetą.

Bičių pienelis:
* stimuliuoja, suteikia energijos, euforizuoja;
* gerina bendrą organizmo būklę, skatina medžiagų ir reguliuoja riebalų apykaitą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje;
* gerina širdies darbą, reguliuoja kraujo spaudimą;
* tolina senatvę, didina lytinį pajėgumą, lengvina klimakso reiškinius, skatina žindyvių pieno gamybą;
* lengvina ir naikina streso padarinius, depresiją, kitus nervų sistemos sutrikimus (neurasteniją, baimę ir pan.);
* stiprina imuninę sistemą, efektyviai apsaugo nuo peršalimo ligų (gripo, katarų ar pan.);
* ypač vartotinas sergant išsėtine skleroze, Parkinsono liga ir astma ; Bičių pikis (propolis) Šis natūralus produktas pasižymi priešuždegiminėmis, antibakterinėmis, priešvėžinėmis, antidepresinėmis, stipriomis antioksidantinėmis savybėmis, stimuliuoja imunitetą, mažina kapiliarų pralaidumą, reguliuoja skydliaukės veiklą, gerina kepenų veiklą, didina hemoglobino kiekį kraujyje. Dėl šių savybių bičių pikis yra naudojamas ir sporte - vien su juo gerus rezultatus pasiekė daug sporto komandų ar pavienių sportininkų.

Kadangi bičių pikis dar ir stiprina organizmo imuninę sistemą, reikia paminėti, kad imuninės sistemos stiprumas yra ir geresnės savijautos, ir geresnių sportinių rezultatų garantas. Bičių pikis naudojamas gydant aterosklerozę, hipertoninę ligą, anemiją, chroninę ir alerginę slogą, pneumoniją, chroninį kolitą, nutukimą, susijusį su skydliaukės nepakankamumu. Dėl imuninės sistemos stimuliuojančio poveikio rekomenduojamas gripo ir kitų infekcinių susirgimų profilaktikai ir gydymui.

Taip pat rekomenduojamas esant smegenų kraujotakos nepakankamumui, depresinei būsenai, nerviškumui, sergant Parkinsono liga, išsėtine skleroze, progresuojančia raumenų distrofija, esant antioksidantų poreikiui.

MAISTINĖ IR ENERGINĖ VERTĖ (10 ml): energinė vertė - 25,43 Kcal, baltymų - 0,274 g, angliavandenių - 5,678 g, riebalų - 0,18 g.

AMINORŪGŠČIŲ, MINERALŲ IR VITAMINŲ KIEKIS (10 ml): Fosforas: 44,62 mg Kalcis: 39,17 mg Kalis: 37,9 mg Chromas: 39,0 mcg Magnis: 1,37 Vitaminas C: 60,0 mg Vitaminas A: 50,0 mcg Vitaminas D: 5,0 mcg Vitaminas E: 10, 0 mg Vitaminas B12: 1,0 mcg Pantoteno r.: 6,0 mg Argininas: 50,0 mg

VARTOJIMO BŪDAS: Gerti vieną buteliuką per dieną, vieną ar praskiestą stikline vandens ar vaisių sulčių. Gerti iš karto po buteliuko atkimšimo, kuo ilgiau palaikant preparatą burnoje.

PASTABA. Nevartoti asmenims, alergiškiems bičių produktams. Prieš vartojimą rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju.

KIEKIS: 20 buteliukų po 15 ml. NETO TŪRIS: 200 ml.

PAGAMINTA ISPANIJOJE. GAMINTOJAS: SORIA NATURAL S.L., Garray, Soria, Ispanija.

PRIEŠ VARTOJIMĄ SUPLAKTI. Nuosėdos ir buteliuko turinio drumstumas preparato veiksmingumui įtakos neturi.